Nasz Zespół

mgr Marzena Piwko

Jestem absolwentką Uniwersytetu Humanistycznospołecznego Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu i dyplomowanym psychologiem o specjalności klinicznej, a także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Poznawczej i Behawioralnej. Obecnie kontynuuje swój rozwój aby uzyskiwać certyfikat seksuologa oraz psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego. Metody pracy uzupełniam o techniki Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ), Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz treningi uważności- Mindfulness.

Pracuję z dorosłymi i młodzieżą. Doświadczenie zawodowe zdobywałam przy wieloletniej współpracy z wrocławską fundacją, pomagającą osobom niewidomym i niedowidzącym. Realizowałam również programy profilaktyczne na zlecenia Ministerstwa Zdrowia, a także odbyłam staże zawodowe m.in. w: Zakładzie Seksuologii Klinicznej Instytutu Seksuologii PTS i Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia w Warszawie; Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego oraz w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu.

Dbając o najwyższą jakość oferowanej pomocy psychologicznej poddaję się regularnej superwizji. Metody pracy dostosowuję indywidualnie, w zgodzie z celami i oczekiwania klienta czerpiąc ze sprawdzonych metod, rekomendowanych przez NICE (National Institute for Health and Clinical Excellence).

Specjalizuję się w pomocy w zakresie: zaburzenia seksualne psychogenne, poprawa jakości życia seksualnego, wsparcie psychologiczne, problemy wychowawcze, zaburzenia nastroju, depresja, zaburzenia lekowe, zaburzenia obsesyjno - kompulsywne (nerwica natręctw), nadmierny stres, zaburzenia psychosomatyczne.

Marzena Piwko - ZnanyLekarz.pl
mgr Marzena Piwko
mgr Edyta Filipek-Grabiszewska

mgr Edyta Filipek-Grabiszewska

tel. +48 787 846 958

Od 18 lat pracuję w Poradniach Zdrowia Psychicznego i Poradniach Psychologicznych. Od 2011 r do 2019 pracowałam w Szpitalu Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży.

Skończyłam psychologię o specjalności klinicznej. Psychologię Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży. Pedagogikę z socjoterapią oraz szereg szkoleń: Stres pourazowy, wypalenie zawodowe, zaburzenia odżywiania: anoreksja , bulimia. Mobbing, trening umiejętności społecznych.

Posiadam uprawnienia do prowadzenia terapii grupowych. Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikatu.

Zajmuję się: -zaburzenia lękowe, depresja, zaburzenia nastroju, psychosomatyka, stres pourazowy, zaburzenia rozwojowe dzieci i młodzieży, trudności w nawiązywaniu kontaktów społecznych. Terapia dzieci i młodzieży, terapia osób dorosłych,terapia indywidualna, terapia małżeńska i szereg innych związanych z pomocą psychologiczną.
mgr Fizjoterapii Roksana Jaroszczak

mgr Fizjoterapii Roksana Jaroszczak

tel. +48 600 082 224 | https://physio-pelvic.pl

Fizjoterapeuta z kilkuletnim stażem pracy. Ukończyła studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku fizjoterapia. Po studiach pracowała w centrach rehabilitacyjnych oraz prowadziła własny gabinet we Francji.

Ukończyła liczne szkolenia z zakresu perinatologii we Francji i w Polsce. Współpracuje z Fundacją Aenon jako tłumacz i asystent szkoleń, jest szkoleniowcem w firmie MEDIQUALIS. Na co dzień prowadzi prywatny Gabinet Fizjoterapii PHYSIO-PELVIC, którego specjalizacją jest terapia dna miednicy. Terapia ta obejmuje dysfunkcje urologiczne, ginekologiczne, proktologiczne i seksuologiczne, a skierowana jest do kobiet, mężczyzn i dzieci.
mgr Marlena Szeliga-Pastuszak

mgr Marlena Szeliga-Pastuszak

tel. +48 536 210 159

Jestem absolwentką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej w specjalności Poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Aktualnie kontynuuje swój rozwój i jestem w trakcie całościowego kursu przygotowującego do egzaminu certyfikacyjnego psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuję przede wszystkim jako psychoterapeuta w nurcie integratywnym, w którym łączy się techniki z różnych szkół terapeutycznych. Metody pracy uzupełniam o techniki zaczerpnięte z nurtu psychodynamicznego, poznawczo-behawioralnego, humanistycznego oraz Gestalt.

Posiadam również wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i z młodzieżą. Staram się dostosowywać formy i metody pracy do indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych. Najczęściej pracuję z dziećmi, u których występują zaburzenia zachowania i emocji, zaburzenia lękowe, Zespół Aspergera.

Specjalizuję się w udzielaniu wsparcia w zakresie:
  • zaburzenia lękowe
  • depresja
  • zaburzenia osobowości
  • trudności w nawiązywaniu kontaktów społecznych
  • zaburzenia zachowania i emocji dzieci i młodzieży
  • zaburzenia odżywiania.

zapraszamy do kontaktu

Adres gabinetu
ul. Jodłowa 38, Świdnica
Kompleks medyczny MK Medic
Czekamy na Państwa telefony:
+48 510 113 942
Czekamy na wiadomości:
kontakt@cppm.pl
Pracujemy w godzinach:
pon - pt: od 9.00 do 18.00

media społecznościowe

facebook.com/CentrumPsych
logo